Helyi időjárás

BÖLCSŐDÉS JÓTÉKONYSÁGI BÁL

Településünkön már hagyomány, hogy különböző korú gyermekek megsegítésére jótékonysági bálokat szervezünk.

2011. május 28-án kilencedik alkalommal rendeztük meg "jobb adni, mint kapni" mottóval a Bölcsődés gyermekeket segítő jótékonysági bálunkat.

Ebben az évben is kétfajta tombola árusítása volt (100-200 Ft), melyből gyönyörű ajándékokat nyerhettek vendégeink.

A vacsorát - mint mindig - közös összefogással együtt készítettük.

• Menü: Gombával töltött csirkecomb, kínai szelet
  • Köret: rizibizi, burgonya, franciasaláta, muszkasaláta, csemegeuborka, káposztasaláta.
  • Sütemények: mézes krémes, rumos szelet, Duna hullám, sós rúd, grill.
  • Éjféli vacsora: fasírozott, bacon szalonnába tekert csirkemáj

A rendezvény - a kevés létszám miatt -  az iskola étkezőjében volt megtartva. Sajnos, azok az emberek sem tették tiszteletüket, akiket nagyon vártunk.

A többség legnagyobb örömére füstmentesen szórakozhattunk, mert a cigisek csak az épületen kívül hódolhattak szenvedélyüknek.

A szervezés és tenni akarás meghozta gyümölcsét, hisz a bál tiszta bevétele 219.800 Ft lett. Az est háziasszonya Frank Sándorné és Fazekasné Kató Mária volt.

A megnyitó és a köszöntő után, negyedik alkalommal mutatkozott be egyik dolgozónk (Nagy Tiborné lánya) Szennai-Nagy Annamária, aki tehetségével és csodálatos hangjával kápráztatta el a közönséget. Majd ezt követően az iskolások tánccsoportja következett. A gyermekeket Halász Melinda pedagógus tanította be.

A két produkció zenei segítségében Labbancz Csaba szakértelmét vettük igénybe. Ők nagyban hozzájárultak a bál sikeréhez, melyet ezúton is köszönünk.

A műsorszámok és a vacsora után került az asztalra a házilag készült sütemény. A bőséges és ízletes fogások után elkezdődhetett a tánc, melyhez a zenét a jól ismert MIX együttes szolgáltatta.

Közben a fiatal hölgyek tombolát árultak, hozzájuttatva a jelenlévőket a felajánlott nyeremények megnyeréséhez. Aki megszomjazott, az a büfében Vincze Melinda segítségével csillapíthatta szomját. Pihenésképpen kisorsoltuk a szebbnél-szebb ajándékokat, majd következhetett a hajnalig tartó mulatság.

Összegzésképpen elmondhatom, hogy a családias létszámmal úgy vagyunk túl a kilencedik bálunkon, hogy minden résztvevő jól érezte magát. Hálás szívvel gondolunk azokra, akik - erejüket nem kímélve - egész éjszaka ropták a körtáncot, lehetőségét megteremtve annak, hogy mindenki mindenkivel táncolhasson.

A mulatságnak 4 órakor lett vége.

Szeretném megköszönni minden dolgozómnak a lelkes és odaadó munkáját, hogy erejüket és idejüket nem kímélve segítettek abban, hogy a jótékonysági bál elérje célját. Végezetül ismerjük meg a támogatók névsorát, akik pénzükkel vagy tárgyi eszközökkel segítettek, járultak hozzá rendezvényünk sikeréhez.

KÖSZÖNJÜK!

Bojtos Julianna

Vass Istvánné Kótaj

Névnap

Ma 2024. március 28., csütörtök, Gedeon és Johanna napja van. Holnap Auguszta napja lesz.

A honlap gépi fordítása

Ki olvas minket

Oldalainkat 1008 vendég böngészi

<-  Március 2024  ->
HK SzCs P Sz V

Ma van az év 88. napja Szökőév? - Igen! -
Hétköznap/hétvége: Hétköznap

Idő: 10 óra, 18 perc.
Internetidő: 429 (Swatch)
Időszámítás: Téli
Horoszkóp:
Kos (március 21. - április 20.)
Horizontal SlideShow Module v1.8 by JT.